Sandra Bullock profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Sandra Bullock

Sandra Bullock obrázek, foto

profil Sandra Bullock

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Sandra Bullock. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Sandra Bullock? Kolik váží, kolik měří Sandra Bullock? Jaké jsou míry Sandra Bullock? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Sandra Bullock se narodila 1967-08-26. Měří 170 cm. Váží 60 kg. Míry Sandra Bullock (prsa-boky-pas) jsou 86-59-87.

Křestní jméno:Sandra Annette
Příjmení:Bullock
Povolání:herečka
Datum narození:1967-08-26
Míry:86-59-87
Výška:170 cm
Hmotnost:60 kg
Web stránka:https://bullock-sandra.topmodelky.com
Místo narození:Arlington, Virginia, Washington D.C, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Sandra Bullock foto a fotky Sandra Bullock.

Náš tip: Beyoncé Knowles je slavná herečka a zpěvačka. Podívejte se na její webové stránky.

English version of bio, Sandra Bullock biography, profile you can found here


Sandra Bullock fotka

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Miláčku, nechceš řídit?

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Kristýna Boková

Kristýna Boková (23. července 1981, 41 let, Hradec Králové, Československo) je česká herečka a tanečnice. Její celé příjmení je Katakalidu Boková, manželem je Lukas Katakalidis. Pochází z britsko-české rodiny disidenta Johna Boka a je starší sestrou herečky Jenovéfy Bokové. Maminka...

Šárka Vaňková

Šárka Vaňková je česká zpěvačka, která přišla na svět 30. října 1987 v Chrudimi. Do povědomí české veřejnosti se zapsala díky svému působení v první řadě talentové soutěže Česko hledá Superstar.První řada Česko hledá Superstar byla na TV Nova odvysílána na jaře 2004. Na prvním...

Molière

Molière, vlastním jménem Jean-Baptiste Poquelin, byl francouzský dramatik, herec a spisovatel období klasicismu.Ačkoliv se Jean-Baptiste narodil v měšťanské rodině a jeho otec byl čalouník, táhlo jej to ke kočovným hercům. Vystudoval sice jezuitskou kolej a práva v Orleansu,...

Reklama