Sandra Bullock odkazy, linky.
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Sandra Bullock

Sandra Bullock picture

Náš tip: Navštivte spřátelené stránky o Jennifer Lawrence a Lady GaGa.

Celebrity foto Celebrity foto, fotky celebrit, tisíce fotek - Hilary Duff, Paris Hilton foto a další.

MadonnaChristina Aguilera
Tara ReidJessica Biel
Sandra BullockNicole Kidman
Catherine Zeta-JonesHeidi Klum
Natalie PortmanMatsushima Nanako
modelky.kvalitne.czPink
Maria SharapovaJessica Alba
Zhang ZiyiMila Kunis
Amanda BynesJenny Mc Carthy
Cameron DiazJennifer Lawrence


Sandra Bullock obrázek, fotka

Několik fórů na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Mami, v obálce nám přišel cukr.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Karel Ančerl

Karel Ančerl byl český dirigent, který se narodil 11. dubna 1908 v Tučapech v okrese Tábor do židovské rodiny.Studoval na konzervatoři skladbu a dirigování. Jeho učitelem skladby byl Jaroslav Křička a dirigovat ho učil Pavel Dědeček. Na svém absolventském koncertě dne 24. června...

Tereza Krippnerová

Tereza Krippnerová je rodné jméno zpěvačky a moderátorky Terezy Rychlé. Pod tímto jménem naleznete její životopis....

Jiří Baťa

Jiří Baťa je novinář a komentátor. Své články a úvahy zveřejňuje jak v tištěných, tak elektronických médiích. Po získání středního odborného vzdělání pracoval na šachtě, vykonával vedoucí funkce a působil i v diplomatických službách MZV. Později začal soukromě podnikat.Do Sametové...

Reklama